Atsiliepimai

Sutkus G. 2013-02-14  elektrik

Baigiu įsirengti gyvenamą namą Kaune Lapėse, tai Sigitas konsultavo, visą elektrą įvedė, sutvarkė visą instaliaciją. Labai tvarkingai, kokybiškai ir greitai dirba. Tikrai jei ko reikia kreipkitės į jį ir liksite patenkinti.

____________________________

 Kazimieras S. 2013-02-22

Galiu rašyti tik pagyrimus. Puikus elektrikas, viską labai gerai išmano. Anksčiau buvau samdęs meistrą kad išvedžiotų elektrą antrame namo aukšte (dar negyvenau antrame aukšte). Tai kažką darė, pinigus sumokėjau, o kai sukabinau šveistuvus ir norėjau pajungt elektrą, tai pasirodė, kad viskas taip supainiota ir niekas neveikia. Teko ieškoti kitų meistrų. Va čia ir pagelbėjo Sigitas. Sužymėjo kiekvieną laiduką, padarė dar trūkstamų rozečių grupes, įrengė srovės nuotėkio relę ir dar kitus darbus.

Labai esu patenkintas. Galite kreiptis visi ir tikrai viską padarys labai gerai ir už nedidelę kainą.

___________________________

Kęstas, Zapyškis 2013-03-02

Tik geri atsiliepimai, geras elektrikas ir atsakingas žmogus.

____________________________

Vaida M. iš Vievio 2013-03-09

Šitas elektrikas mums tėvų name perdarė naujai visą elektros įrengimą. Namas senas, tai iki tol buvo pavojinga ir naudotis elektra, ir nebeeidavo įjungti keletą prietaisų, nes buvo vos po 1 ar dvi rozetes kambaryje. Dabar viskas tikrai moderniai įrengta, rozetės stovi tokiomis grupėmis, patogu įsijungti ir televizorių ar kompiuterį, visokius antenų lizdus įvedė, interneto kabelius ir pan..

Sakyčiau 10 balų :)

____________________________

Jonas Matukna, Kaunas 2013-03-16

Kai ieškojau gero elektriko tai jau buvau praradęs viltį. Arba brangiausios firmos, arba išvis kokie vos ant kojų besilaikantys “specialistai”. Čia suradau tikrai rimtą meistrą, kuris man sutvarkė visą elektrą name ir dar paskui ūkiniame viską naujai įvedė, nes ten dabar įrenginėju automobilių remonto dirbtuves.

_____________________________

 Algimantas, Zapyškis 2013-05-03

Zapyškyje jau daug kas žino šį meistrą, galiu pridėti kad man neseniai perdarė visą elektros instaliacija namui- gyvenu, džiaugiuosi, bėdos neturiu.. Ir dar malonu buvo bendrauti, tai rekomenduoju jeigu kam reik

_______________________________

Ugnė U. Kaunas, Lapės 2013-06-12

Taip, čia geriau nei firmose, atvažiavo, sutvarkė, pajungė ir greitai ir nebrangiai. Už tašką mokėjau vos ne dvigubai pigiau. Kitos firmos skaičiuoja taškus, paskui dar už laidų nuvedimą, dar už konsultacijas, dar už pakeitimus papildomus… Kai viską sudeda tai gaunasi dviguba nei pirminė suma, o čia nrml :)

_______________________________

Zigmas 2013-07-20261550-47238-43

Man tai viskas tinka. Elektrikas geras

________________________________

Monika U, Kaunas 2013-10-04

Labai profesionalus meistras, galiu rekomenduoti nes pati esu labai patenkinta. Mums įvedė ir sutvarkė elektrą visam naujam namui, pradžioje galvojome samdyti firmą elektroms darbams, – kainos pas juos nerealios, klausinėjom vienur, kitur, paskui pažįstama pasakė šito elektriko koordinates ir tikrai pasiteisino.

_________________________________

Erikas Bagdonas, Žiežmariai 2014-01-19

Meistras geras, sumanus, gerai dirba, ačiū Sigitui, nes  savo name (senos statybos) pakeitėme visą elektros instaliaciją į naują, dabar patogu, visur yra rozetės kur reikia, nes anksčiau vaikai nebegalėdavo net kompiuterio įsijungt, į viena rozetę su prailgintojais sujungdavo viską, o paskui išvis nuo perkrovų viskas išsijungdavo.. Galiu pasakyt kad elektros darbus mums atliko labai gerai- pirkom naujus laidus, rozetes, jungtukus, automatus keitėm, srovės nuotėkio relę, naują elektros spintą pastatėm su automatais ir pan. Dabar ir patogiai ir saugiau ir visi patenkinti.

 _______________________________

Mantvydas G., Kaunas 2014-05-22

Ačiū Sigitui, už kokybiškus darbus ir kantrybę. Pradėję darbus sugalvojome dar atlikti kelis pakeitimus (įvesti papildomas rozetes ir apšvietimo jungtukus). Viską puikiai suderinome ir džiaugiamės rezultatais.

___________________________________

Danutė Pabedienė, Babtai 2014-07-06

Aš tai tik gerus žodžius galiu pasakyti

___________________________________

Rokas iš Kaišiadorių, 2015-02-09

Kaišiadoryse jau visi žino šį puikų meistrą, tad jeigu dar turite abejonių- pasakysiu- tikrai geras specialistas. Jums geriau bet kokius elektros darbus padarys nei kokia firma. Ir kaina bus perpus mažesnė. Ypač kas statosi gyvenamą namą ar kokius didesnius elektros darbus nori daryt- kreipkitės čia ir nesigailėsite.

___________________________________

Angelė Matuz, Kaunas 2015-04-10

Taip, ačiū, mes ieškojom elektriko kad dviejų aukštų name suvedžiotų visą elektros instaliaciją. Esu patenkinta, sakiau tai ir Sigitui ir rekomenduosiu kitiems kad čia geras meistras.

____________________________________

Donatas J. , Kaunas, Šilainiai 2015-05-16

Tikrai geriau nei visos firmos. Čia elektros darbus pasidariau apie 2 kartus pigiau ir greičiau, nereikėjo ilgai laukti.

____________________________________

Ecka, Kaunas 2015-05-24

Įsirenginėju gyvenamą namą prie Kauno, tai visą elektrą suvedžiojo ir automatus , reles pajungė. Pretenzijų jokių o pagirti daug galiu. Galite man rašyti į pm tai patvirtinsiu.

____________________________________

Janina Gliaudelienė, Kaišiadorys 2015- 06-27

Ačiū labai geram meistrui. Dar dukra statosi namą tai greitai norės pagalbos.

____________________________________

Algis 2015-07-04

Kviečiau, kviesiu ir kitiems sakysiu. Liuks elektrikas

_____________________________________

Soata, Kaunas 2015-07-10

Kaune įrengė Lapėse visą elektrą namui. Labai gerai, puikiai viskas veikia. Kai ieškojom tai klausinėjom ir visokiose bendrovėse ir pats atskirus elektrikus, tai čia kaina tikrai maža, o dirba labai gerai ir žmogus mandagus. Galite neabejoti jeigu ką darys, tai gerai padarys…

____________________________________

Geraldas K. 2015-11-04

Labai geras meistras

____________________________________

Nerius, 2016-02-03

Puse Kauno jau sutvarkė. Patvirtinu geras. Aš patenkintas

____________________________________

Olga St. 2018-04-16

Labai geras meistras, rekomenduoju!!!

____________________________________

Gintaras , Vytėnai, 2019-01-22

Viską padarė, taip ir turi būti

____________________________________

Regina M, Sargėnai, 2019-06-13

Tiems, kas dar neapsisprendė tikrai rekomenduoju elektriką Sigitą ne tik kaip išmanų specialistą- pasirodo jis elektros inžinierius, bet ir kaip malonų patikimą žmogų. Kai ieškojau meistrų elektros darbams praėjau kryžiaus kelius, firmos visaip klaidino su savo skaičiavimais, “rekomanduodamos” dvigubai darbų nei išties reikėjo. Kai suradau Sigitą, jis viską man paaiškino, patarė ko būtinai reikia ir kas nuo tų pakeitimų priklauso, pasiūlė patogesnius elektros sprendimus, padėjo išsirinkti medžiagas parduotuvėje ir žinoma viską puikiai įrengė. Dirba greitai, žinoma turi daug užsakymų, tad gali reikėti truputį palaukti.

Leave a Reply